«Український Пелетний Союз» (надалі – УПС) створено у 2012 році за сприяння Європейського пелетного консульства, та у відповідності до вимог ЕС щодо створення національного органу  з повноваженнями проведення  сертифікації твердого біопалива за новими стандартами  ENplus.  Асоціація «Український Пелетний Союз» є неприбутковою організацією. 


Діяльність Асоціації полягає у сприянні створення біопаливної галузі України.

Зокрема:

  • запровадження співробітництва, як основного інструменту створення біопаливної галузі в Україні
  • гармонізувати українськи та европейськи стандарти твердого біопалива
  • створити умови для розвитку рентабельних виробництв твердого біопалива в Україні
  • вирішення питаннь з  легалізації сировини
  • впровадження системи сертифікації ENplus в Украиїні.

Український Пелетний Союз - неприбуткова асоціація, що має на меті об'єднання зусиль українських виробників твердого біопалива для розвитку галузі. В наші задачі не входить купівля та продаж твердого біопалива, так само ми не виконуємо функцій посередників. Тим не меньш, коли наші партнери шукають нових можливостей для експорту, ми надаємо їм доступ до нашої бази даних зацікавлених трейдерів та споживачів за кордоном. 

Якщо Ви бажаєте зробити нам запит на придбання твердого біопалива в Україні, будь-ласка, заповніть "Форму запиту" і надішліть її електронною поштою

Якщо Ви є виробником твердого біопалива і бажаєте отримувати цінові пропозиції від Українського Пелетного Союзу, заповніть, будь-ласка "Форму пропозиції"