Партнери Асоціації:

                                          

  

                                                     

 

Учасники Асоціації:

 

Компанія "Еко Прайм" заснована в 2010 році та спеціалізується на виробництві деревних пелет. Виробничі потужності знаходяться в м.Глухів, Сумської області. Потужність підприємства 20 000 тонн на рік. Технологічний цикл передбачає виробництва деревних пелет найвищої якості. В даний моент підприємства знаходиться в процесі сертифікації за ENplus.

Компанія "Гранітторгцентр" заснована в 2015 році. Виробничі потужності зараз монтуються в м.Коростень, Житомирської області. Потужність підприємства 5000 тонн на рік. Окрім виробництва деревних пелет, компанія має в технологічному циклі деревопереробку та ТЕС на відходах виробництва. Підприємство орієнтовано на виробництво деревних пелет вищої якості.


Компанія "Сарниторф" заснована в 2014 році та спеціалізується на виробництві деревних пелет та брикетів. Виробничі потужності знаходяться в м. Сарни, Рівенської області. Потужність підприємства 5 000 тонн на рік. в 2016 році підприємство провело модернізацію технологічних процесів та вийшло на новий рівень виробництва.


Компанія "Мак-Стар" заснована в 2016 році за участі італійських інвесторів. Виробничі потужності вводяться в експлуатацію в Київській області. Пгтужність 6 000 тонн на рік. Крім того, компанія "Мак-Стар" має в технологічному циклі виробництво піломатеріалів та ТЕС на відходах виробництва.


Компания “Пеллет-Енерго Ємільчине” одна з найбільших виробників в Україні деревних паливних гранул індустріального і споживчого призначення. Вирбничі потужності знаходиться в Житомирській області, в 350 км від польського кордону.

У 2008 році була запущена перша виробнича лінія. У 2011 році була запущена друга лінія. До 2012 року виробнича потужність заводу деревних гранул досягла 45 тис. тонн на рік.

Проект націлений на великі ринки ЄС – в першу чергу Італії, Данії, Німеччини, Словаччини, Польщі, Чеської Республіки, які мають значний внутрішній попит великого споживання ТЕЦ. Також до 50% нашої продукції реалізується для приватного використання

 

Підготовка міжнародних сертифікатів якостіВипробування біопалива за всіма параметрами ДСТУ i EN PlusІнспекції над відвантаженням продукціїна експортCCI акредитовано за ISO 17025ISO 17020 і ISO 9001.

 

Асоціація енергоаудиторів – експертне об’єднання лідерів енергоаудиту та енергоменеджменту України.

Головною задачею діяльності Асоціації енергоаудиторів є розвиток ринку енергоаудиту та енергоменеджменту.

Асоціація енергоаудиторів орієнтується на ринкові підходи в роботі та сучасні інформаційні технології для формування та розвитку ринку енергоаудиту та енергоменеджменту.

 

 Команда ООО «КТ-Энергия» разрабатывает и консультирует проекты в сфере энергетики, энергоэффективности и сокращения выбросов парниковых газов с 2007 года. Среди клиентов - международные компании с мировым именем и лидеры промышленности Украины. 

 

​ТОВ "ЕКО РЕСУРС ЕНЕРГО" виробляє і постачає теплову енергію з відновлювальних джерел енергії для бюджетних і приватних установ в Одеській області. З 2011 року компанія реалізувала декілька проектів теплопостачання на правах інвестора-підрядника, чим ініціювала запровадження подібних проектів іншими підрядниками. Зараз компанія успішно співпрацює з районними і обласними адміністраціями, бере участь в муніципальних програмах енергозбереження.

 

 

                                                                                                                                                                   ТОВ "ГРЕСА-ГРУПП" засновано у 1991 р. Сьогодні це один з провідних в Україні поставщиків енергоефективного, енергозберігаючого та енергогенеруючого обладнання. Також компанія спеціалізується на здійсненні імпортно-експортних операцій, в тому числі і твердого біопалива.      

 

  ТОВ "ДОЗАМЕХ Україна" засновано у 2002 р. в м. Одеса. Компанія пропонує твердопаливні      котли потужністю від 15 до 500 кВт, обладнання для виробництва пелет, брикетів,                                               www.dozamech.com.ua           комбікорму, дробілки, транспортери та інше приладдя.

 

 

ТОВ "Т.С.І.ГРУП" - це орган з сертифікації, який спеціалізується на сертифікації біопалива твердого на відповідність Європейським стандартам (EN).

Головний напрямок - сертифікація біопалива за системою сертифікації ENplus.

www.tsigroup.com.ua

 

 ТОВ "Технічний центр «Общемаш» засновано у 2008 р. Компанія спеціалізується на інжинирингових розробках та їх впровадженні у енергетиці. Однією з таких розробок є мобільна лінія гранулювання органічних компонентів МЛГ-11 "Форвард". Спеціалісти компанії також допоможуть Вам реалізувати комерційні і муніципальні проекти переходу на        www.obshemash.com           опалення  твердим біопаливом.                                                                                     

 

Маємо честь презентувати вам Національну програму "Логістика біопалива України". Дана             програма передбачає створення логістічесскіх центрів у кожному регіоні України. Основний           напрямок програми - адресне забезпечення кожного споживача якісним і доступним                         біопаливом (деревні пелети та брикети, пелети та брикети з агрокультур). Крім того, кожен           охочий може придбати опалювальне обладнання українських та іноземних виробників, а               також отримати повний комплекс обслуговування, який включає в себе консультації, монтаж та     сервіс. Оператором даної програми є ТОВ "Міжнародна біопаливна компанія" входить до         складу Українського Пелетного  Союзу.